Для того, щоб подати заявку на навчання в BIONIC (далі - Заявка), Вам потрібно зробити 3 кроки: 

 

 

Крок 1. Авторизація або реєстрація?

 

Якщо Ви вперше подаєте заявку в BIONIC, не є випускником або подавали заявку до 01.01.2014, Вам потрібно пройти реєстрацію: 

 

1. Перейдіть на сторінку https://bionic-university.com/uk/user/candidate_application/
2. Натисніть на вкладку «Я НОВИЙ СЛУХАЧ / У МЕНЕ НЕМАЄ АККАУНТА»

 

3. Заповніть усі необхідні для реєстрації поля і CAPTCHA, після натисніть «Зареєструватися»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. На вказаний при реєстрації E-mail прийде лист з посиланням та інструкцією для активації аккаунту. Перейдіть за посиланням у листі, після чого Ви автоматично авторизуєтесь на сайті і потрапите на сторінку заповнення Заявки. Також, після активації, Ви отримаєте лист, у якому будуть вказані Ваші реєстраційні дані (логін та пароль) та ID студента.

 

Якщо Ви  випускник або вже подавали заявку в новій системі і знаєте, що у Вас є аккаунт, Вам потрібно авторизуватися:

 

1. Перейдіть на сторінку https://bionic-university.com/user/candidate_application/
2. Натисніть на вкладку «У МЕНЕ Є АКАУНТ», введіть E-mail / пароль вказаний при реєстрації, натисніть кнопку «Увійти»

* Якщо Ви випускник і закінчили навчання в BU до 01.01.2014, то Ваші пароль і активаційне посилання були згенеровані автоматично і відправлені на Ваш E-mail у квітні 2014 року. Якщо Ви не отримували листа, Вам потрібно активувати аккаунт і відновити пароль (інструкція в кінці Кроку 1)

 

 

У разі виникнення проблем:

 

* Якщо Ви забули свій пароль, перейдіть за посиланням http://bionic-university.com/user/passwordForgot і дотримуйтесь інструкцій по відновленню.

 

* Якщо після реєстрації протягом 10 хвилин Вам на пошту не прийшло активаційне посилання, перейдіть на сторінку http://bionic-university.com/user/resendActivation/ для повторного відправлення листа-активації.

 

Крок 2. Заповнення Заявки на програму / програми

 

В Bionic University одночасно у Вас може бути не більше 2-х активних заявок. 

 

1. Виберіть програми, що Вас цікавлять

 

2. Дайте відповіді на додаткові питання (для кожного напряму додаткові питання можуть відрізнятися).

Якщо у Вас є «промо-код», Ви можете використати його ввівши у відповідне поле (не є обов’язковим).

 

 

3. Натисніть кнопку «Далі». Якщо Ви заповнили всі обов'язкові поля, не дублювали заявки і не перевищили максимально допустиму кількість активних заявок, форма переправить Вас до фінального 3-го кроку.

 

 

 

 

 

 

* Якщо Ви вже заповнили Заявки на максимально допустиму кількість програм, у разі спроби заповнити Заявку повторно побачите повідомлення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Якщо Ви намагаєтесь повторно подати заявку на ту ж програму, під час заповнення у Вас з'явиться помилка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це означає, що Ваша заявка активна, і коли  буде проводитися набір за цією програмою, Ви будете включені до списків кандидатів. Повторно заповнювати заявку до проведення набору НЕ ПОТРІБНО, вона актуальна і не має терміну дії.

 

* Якщо заявка на одну з програм більше не актуальна для Вас, і Ви хочете її деактивувати, Вам потрібно перейти в Особистий кабінет https://bionic-university.com/user/profile і в списку Активних заявок натиснути кнопку  навпроти потрібної програми.

 

 

Якщо заявка вже приймає участь у наборі, її неможливо деактивувати.

 

Крок 3. Додаткові дані про кандидата

 

Заповніть необхідні поля, особливу увагу зверніть на обов'язкові - правдива і повна інформація про Вас дозволить Вам швидше й успішніше пройти співбесіду в BIONIC. 

* Якщо Ви вже заповнювали дану форму, поля заповняться автоматично - просто перевірте правильність і актуальність введених даних. 

 

1. Вища освіта 

При заповненні розділу «Якщо Ви навчаєтеся» автоматично деактивується розділ «Якщо Ви закінчили навчання» і навпаки. Відповідно, вкажіть найактуальнішу на сьогодні інформацію. 

У полі «ВНЗ, ...» постарайтеся знайти свій навчальний заклад, якщо Вам це не вдалося - внесіть повну назву у полі «Або».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви помилилися при заповненні розділу «Вища освіта» або хочете заповнити його заново, натисніть кнопку «Очистити» у правому нижньому куті. Не хвилюйтеся, ця кнопка очищує тільки розділ «Вища освіта», інформація в інших розділах залишиться без змін.

 

 

2. Досвід роботи 

У цьому розділі Ви заповнюєте інформацію про своє поточне місце роботи.

 

 

 

 

 

Якщо на даний момент Ви не працюєте: 

у полі "Організація / Компанія / Проект" поставте прочерк "-",

у полі "Тип зайнятості" оберіть пункт "не працюю",

у полі "Посада" можете поставити посаду в попередній компанії або, якщо у Вас немає досвіду роботи, виберіть пункт «Без досвіду роботи» в кінці списку

у полі «Попередній досвід роботи» також поставте прочерк "-".

 

3. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку «Відправити». 

 

* Якщо Ви пропустите якісь  обов'язкові поля або заповните поля некоректно, вони підсвітяться при спробі відправити форму. Виправте помилки і повторно натисніть кнопку «Відправити».

 

 

4. Після успішного заповнення Заявки на Ваш E-mail прийде лист з підтвердженням про прийняття заявки і посиланням на Ваш профіль, у якому Ви можете управляти своїми заявками, а саме: 

  • переглядати всі свої активні заявки
  • деактивувати неактуальні
  • при старті набору дізнатися, які з заявок беруть у ньому участь

 

Що далі? 

Все дуже просто - щойно в BIONIC проводитиметься набір на обрану Вами програму (або програми), на пошту Ви отримаєте запрошення на тестування. Вам необхідно буде вибрати зручну дату і час проходження тестування і прийти в цю дату в корпус BIONIC University (http://bionic-university.com/contacts/).

Якщо Ви успішно пройдете тестування, будете запрошені на співбесіду.

За результатами Ваших тестувань та співбесіди ми розрахуємо Ваш рейтинг і надішлемо рішення про зарахування / не зарахування в BIONIC.

У разі зарахування в групу Вам потрібно буде підтвердити, що навчання для Вас все ще є актуальним, перейшовши за посиланням у листі з інформацією про зарахування (не хвилюйтесь, у самому листі буде інструкція).

 

Успіхів!