Експерти TECH

Найважливішою виявляється та цитата, першоджерело якої ніяк не знайти.

Богдан Нановський
Software Engineer @ Infopulse
Богдан Нановський
Software Engineer @ Infopulse
Досвід розробки в найбільших міжнародних та українських аутсорсингових IT-компаніях. Створював десктопні програми, а також брав участь у розробці проектів для найбільш популярних мобільних платформ.

Щоб щось зробити - потрібно щось робити.

Михайло Чуб
Senior Test Manager @ Infopulse
Михайло Чуб
Senior Test Manager @ Infopulse
Досвідчений тест-менеджер, володар міжнародних сертифікатів ISTQB, з широким досвідом ефективної реалізації великомасштабних проектів. Клієнти Михайла - компанії фінансового, страхового, телеком сектора, галузі охорони здоров'я та інші. Досвід роботи у сфері тестування - більше 10 років.

Get things done!

Михайло Чурiлов
Technical Team Lead, Svitla Systems, Inc.
Михайло Чурiлов
Technical Team Lead, Svitla Systems, Inc.
Розробник із досвідом успішної співпраці з міжнародними IT-компаніями. Експерт у технологіях JavaScript, SPA, AngularJS. Створює комплексні проекти для клієнтів із США, країн Європи та СНД. Складні завдання та проекти надихають Михайла на створення власних унікальних рішень та алгоритмів, якими успішно користуються компанії із галузі медицини, електронної комерції, HORECA та інших.

42 (з книги "Путівник Галактикою для космотуристів")

Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Степан Руденко
Senior Android Engineer @ Lebara
Досвідчений Android розробник і сертифікований Scrum master. Створює комплексні бізнес рішення для міжнародних замовників, співпрацював з великими європейськими медіа компаніями, підприємствами фінансового та медичного секторів. Більше 6 років досвіду розробки, створення проектів «з нуля», управління командами.

Будь-яке завдання можна вирішити. Просто іноді потрібно подумати трохи довше.

Олександр Лущенко
Front-end розробник, фрілансер
Олександр Лущенко
Front-end розробник, фрілансер
Досвідчений викладач і веб-розробник. Володіє повним циклом розробки Front-end: від розробки макетів в PSD до верстки і сполучення з Back-end. Поєднує успішний досвід створення проектів у сферах e-commerce, роздрібної торгівлі, товарів fashion-сегмента для клієнтів з країн СНД і авторський підхід до навчання Front-end розробки.

"We keep moving forward, opening new doors, and doing new things, because we're curious and curiosity keeps leading us down new paths" Walt Disney

Олег Сотніченко
Senior Software Developer (Java)
Олег Сотніченко
Senior Software Developer (Java)
Досвідчений розробник та тренер із Java. Олег успішно співпрацював із іноземними замовниками на проектах міжнародного рівня та знається на особливостях спілкування із клієнтами різних країн. Брав участь у розробці більше 10 проектів від онлайн новин до систем резервного копіювання корпоративного класу, у тому числі у великих аутсорсингових IT-компаніях. Також, Олег є досвідченим тренером, який володіє усіма найважливішими навичками командної розробки і вже випустив більше 100 висококваліфікованих Java-розробників.

Don’t waste your time ‘cause time will waste you.

Дмитро Скінтіян
Team Lead, Ciklum
Дмитро Скінтіян
Team Lead, Ciklum
Досвідчений тімлід та успішний РНР архітектор, вже більше 9 років розробляє комплексні веб-проекти для міжнародних клієнтів з медіа, фінансового та інших секторів. Йому довіряють відомі компанії Європи і найбільші аутсорс IT-компанії України. Дмитро пройшов шлях від перших спроб написання простих програм до створення складних архітектурних рішень, успішно керує командами розробників як Scrum Master, і готовий поділитися своїм досвідом.

Немає нічого неможливого.

Дмитро Почекета
Frontend Developer, Cogniance
Дмитро Почекета
Frontend Developer, Cogniance
Дмитро – успішний розробник з досвідом роботи в міжнародних ІТ-компаніях і, в той же час, талановитий викладач. В списку його досягнень – створення школи Front-end розробки, де він навчав початківців до рівня впевнених Junior Front-end Developers. Брав участь в розробці проектів для комерційних і державних організацій України та інших країн. Наприклад – створення системи продажів реклами в режимі реального часу. Фіналіст конкурсу UA Web Challenge.

Пиши п'яним, редагуй тверезим. Е. Хемінгуей

Євген Марценюк
BA lead/Product owner at ETEAM
Євген Марценюк
BA lead/Product owner at ETEAM
BA lead з практичним досвідом побудови процесу розробки. Управляє командами бізнес аналітиків, проводить переговори з міжнародними замовниками і прояснює бізнес вимоги комплексних проектів для розробників. Брав участь або консультував велику кількість різних ІТ-проектів від корпоративного ПО в сфері фінансів до інтеграції систем в міжнародних компаніях. В роботі використовує Agile методології.

Кто знает все, тому еще многому нужно учиться

Анна Лазарева
Senior QA Engineer
Анна Лазарева
Senior QA Engineer
Более 6 лет опыта в тестировании в продуктовых и аутсорс компаниях. Выпускница 4-х программ в Bionic University, ISTQB certified

Рукописи не горять

Наровлянський Євгеній
Senior розробник програмного забезпечення @ eTeam
Наровлянський Євгеній
Senior розробник програмного забезпечення @ eTeam
5+ years of different cyber systems development

Enjoy the inexorable pain.

Шиповська Катерина
Front-end developer @ Boosta

Do your best and God will do the rest

Рижков Олександр
JAVA Developer @ Infopulse

If I Can Make It Better I'll Make It Anywhere!

Максюта Александр Сергеевич
Aglie QA Automation @ "Luxoft"

Каплун Анна Юрьевна
Lead QA at Intellias

Досконалості немає меж.

Гармаш Роман Вікторович
Розробник програмного забезпечення

Манзюк Людмила Анатолiївна
Розробник інтерфейсів

Шлях у тисячу лі починається з першого кроку.

Любов Монсар
Business Analyst, Infopulse
Любов Монсар
Business Analyst, Infopulse
Досвідчений QA тренер, QA інженер з міжнародною сертифікацією, бізнес аналітик. Більше 8 років роботи в IT сфері в одній з провідних європейських IT-компаній. 6 років тренерського досвіду, створення авторських програм з підготовки QA інженерів до отримання міжнародного сертифікату ISTQB. Більше 100 слухачів її курсу успішно працюють в IT-компаніях.

Сіяти розумне, добре, вічне

Олексій Остапов
Senior QA manager, Infopulse
Олексій Остапов
Senior QA manager, Infopulse
Міжнародна сертифікація ISTQB. В якості тест-інженера брав участь у розробці систем і продуктів для одного з найбільших світових концернів. За кілька років тренерської роботи випустив 10 груп тестувальників. 70% з них успішно працюють в IT-компаніях.

Музику треба не складати, а винаходити. Натхнення - для любителів.

Євгеній Удод
Art Director, UI/UX designer
Євгеній Удод
Art Director, UI/UX designer
Близько 10 років досвіду в дизайні, проектуванні та верстці. Реалізовував успішні проекти у сфері електронної комерції, фінансовому секторі, медіа. Серед замовників - великі рітейлери, компанії з Європи та США.

There's no nobility in poverty

Марат Досполов
Javascript Team Leader, EPAM Systems
Марат Досполов
Javascript Team Leader, EPAM Systems
Більше 7 років досвіду роботи в декількох найбільших міжнародних IT-компаніях. Створення IT-продуктів (CRM, веб-додатків) і участь у аутсорс-проектах для клієнтів з України, Європи і США. Керував розробкою Frontend частини маркетинг-порталу для компанії Adidas. Участь у проектах для клієнтів з сектору туризму, медіа, авіа, торгівлі цінними паперами. Досвідчений експерт в технологіях JavaScript, jQuery, Backbone, ember.js, HTML, SASS, CSS та інших.

Sky is the limit

Сергій Олійник
Senior Java Developer @ Ciklum
Сергій Олійник
Senior Java Developer @ Ciklum
Більше 4 років досвіду роботи в IT-сфері. Розробка і випуск банківських продуктів для ринків Європи і Великобританії. Створення додатків для проведення електронних платежів, автоматичне тестування додатків (Selenium). Міжнародна сертифікація ISTQB.

Ніколи не бійся робити те, що ти не вмієш. Пам'ятай: ковчег був побудований любителем. Професіонали побудували Титанік.

Віктор Можарський
Senior Java developer, архітектор
Віктор Можарський
Senior Java developer, архітектор
Кандидат фізико-математичних наук. Більше 40 років досвіду в IT-індустрії. Розробка програмних продуктів для бізнесу різних країн світу, а також органів державного управління. Проведення наукових досліджень, участь у розробці систем комп'ютерного зору. Багаторічний досвід розробки дозволив створити і відпрацювати власний унікальний підхід до викладання програмування на Java.

There is no one right mentor. There are many right mentors.

Георгій Хубуа
Team Lead @ GlobalLogic
Георгій Хубуа
Team Lead @ GlobalLogic
Досвідчений розробник (технології .NET, ASP.NET, C #, C ++) і управлінець. Понад 7 років створює затребувані IT-продукти, управляє командами і успішно працює з великими іноземними клієнтами. Серед клієнтів Георгія - компанії банківського сектора, сфери електронних платежів, професійних технологій для цифрових медіа.

Keep calm, work hard and stop the mi-mi-mi.

Олександр Лісовський
Senior UX Designer, Cogniance
Олександр Лісовський
Senior UX Designer, Cogniance
Під керівництвом Олександра було створено чимало успішних проектів, серед яких – ZZ Photo – програмний продукт, який отримав нагороду як Best Interactive Startup на конференції IDCEE 2014 в Україні, увійшов до списку TOP150 Startups на конференції Pioneers (Відень, Австрія) і став переможцем TechCrunch Radio Pitch (Нью Йорк, США). Більше 10 років досвіду в дизайні, роботи з веб і мобільними додатками, управління командами, розробки user experience рішень.

Everything is created twice

Сергій Чудаков
Java Developer @ GlobalLogic
Сергій Чудаков
Java Developer @ GlobalLogic
Активна участь у софтверних розробках hi-end класу. Досвід роботи в міжнародних IT-компаніях і розробки IT-рішень для компаній фінансового, медійного та телекомунікаційного сектору.

«Не приходьте до мене зі своїми проблемами - запропонуйте мені їх рішення» Сер Річард Бренсон

Богдан Пономарчук
Java Developer @ Ciklum, freelance team lead
Богдан Пономарчук
Java Developer @ Ciklum, freelance team lead
Досвід роботи в міжнародних компаніях IT і медіа сектора. Брав участь у розробці продуктів для компаній США. Експерт в технологіях Java EE, Framework CDI, JSF, EJB, JPA. Успішний досвід тренерської роботи.

Find your future in IT!

Олексій Дишлевий
Олексій Дишлевий
Більше 8 років досвіду тренерської роботи, створення авторських тренінгів та курсів, а також викладання для фахівців великих IT-компаній та освітніх IT-проектів. 5 років досвіду розробки .NET, Python, C#. Співзасновник спільноти для початківців в IT - SEClub, яка успішно функціонує протягом чотирьох років. Організатор більше 50 освітніх заходів для IT-молоді.

Поки ти спиш, ворог качається.

Дмитро Кудрявцев
DevOps JavaDev, Ciklum
Дмитро Кудрявцев
DevOps JavaDev, Ciklum
Досвід розробки продуктів, хмарних і хардверних технологій, управління командою для комерційних і соціальних проектів. Участь у роботі одного з найбільших українських IT-аутсорсерів.

The programmer, like the poet, works only slightly removed from pure thought-stuff. He builds his castles in the air, from air, creating by exertion of the imagination. — Fred Brooks

Павло Борисенко
Досвідчений стартапер і програміст
Павло Борисенко
Досвідчений стартапер і програміст
Брав участь у розробці продуктів і аутсорс-проектів у фінансовому та медіа сегментах для замовників з України та США. Створив і успішно вивів на ринок України інформаційний стартап. Розробляв десктопні і веб-додатки, ігри для ПК і мобільних пристроїв. Декілька ігрових проектів Павла успішно розміщені в Google Play. А професійним досвідом Павло ділиться, щоб зробити світ трішки краще :)

... и принцесса от злости повесилась на собственной косе, потому что он совершенно точно сосчитал, сколько зерен в мешке, сколько капель в море и сколько звезд на небе. Так выпьем же за кибернетику! ©

Богдан Корнієнко
Lead Developer, Pibox.com
Богдан Корнієнко
Lead Developer, Pibox.com
Більше 5 років досвіду розробки з використанням різних технологій. Успішно створював продукти, десктопні програми і веб-проекти для компаній з України та США. Під керівництвом Богдана була вперше сертифікована група BIONIC University з вивчення Python в рамках Coursera Learning Hub.

Переможці не вірять у випадковість. Фрідріх Ніцше

Віктор Журбенко
QA, Agile, BDD & TDD гуру
Віктор Журбенко
QA, Agile, BDD & TDD гуру
QA Lead & Consultant однієї з провідних міжнародних IT-компаній. Розробляв і реалізовував тест-стратегії для проектів аудиторських компаній «Великої четвірки», а також додатків рівня Enterprise. Володар двох міжнародних сертифікатів ISTQB. Досвідчений тренер, розробив і впровадив власні освітні програми з QA Standard, QA Selenium, BDD.

Сім разів подумай - один напиши.

Вадим Голоско
iOS and C++ Developer, GameDev
Вадим Голоско
iOS and C++ Developer, GameDev
Розробка програмних продуктів, ігор і додатків для клієнтів з США, Європи та країн СНД. Досвід створення ігор «з нуля» (для платформ iOS і Android) і успішного виведення їх на ринок. Наприклад, гру Demolition Master вже знають 3 мільйони гравців по всьому світу!

Ніхто не народжується профі.

Михайло Воронцов
Senior iOS Engineer
Михайло Воронцов
Senior iOS Engineer
5 років в якості OS X та iOS розробника у провідних українських та міжнародних IT-компаніях. Починаючи з junior-позицій Михайло за кілька років досяг рівня Senior і став затребуваним професіоналом зі знаннями всіх технологій, необхідних для успішної розробки для i-гаджетів. Бере участь у проектах міжнародного рівня і вже передає свій практичний досвід в ролі тренера.

Максим Коновалюк
Тренер по Java SE\Java EE
Максим Коновалюк
Тренер по Java SE\Java EE
Тренер з багаторічним досвідом викладання в одній із найбільших IT-компаній України, а також різних освітніх центрах. Власні наукові дослідження і авторські розробки для високотехнологічних проектів, публікації в профільних наукових виданнях. Випускники Максима успішно працюють у провідних компаніях, таких як Google, EPAM та інші.

It's the job that's never started as takes longest to finish

Андрій Дребот
Lead .NET Developer, Front-End Developer
Андрій Дребот
Lead .NET Developer, Front-End Developer
Брав участь у розробці великих аутсорсингових і продуктових проектів для українських і зарубіжних компаній. Досвідчений тренер, здатний за короткий термін доступно і на практиці пояснити роботу складних технологій і привести своїх слухачів до відмінних результатів.

Евгений Кляхин
Java Developer @ Infopulse

Customers should never think – that’s how good product works. Experience should be seamless

Пильтяй Евгений Дмитриевич
Ведущий аналитик бизнес-систем
Пильтяй Евгений Дмитриевич
Ведущий аналитик бизнес-систем
Більше 5 років досвіду розробки успішних продуктів на західні ринки. Брав участь у розвитку компанії з 5 до 120 людей та очолював департаменти Product & IT, Customer Success протягом 3 років. Керував розвитком успішного продукту з нуля (платформа та 30+ production сайтів). Після приєднання до Magento, працює над одним з найперспективніших за багатьма рейтингами продуктом у ніші E-Commerce.