Експерти SOFT & Management

Божкова Катерина
Регіональний директор Upwork в Україні
Божкова Катерина
Регіональний директор Upwork в Україні
Представляє міжнародну фріланс-біржу Upwork в Україні та підтримує найталановитіших українських фрілансерів у сфері IT. Має багаторічний досвід роботи на керівних посадах у галузі страхування, підбору IT-персоналу, високих технологій переважно для американських компаній. Катерина має глибоке розуміння ринків США, Великобританії та України. Окрім кар’єри у корпоративному секторі, Катерина є співзасновником компанії-оператора бізнес заходів KA Group.

Уміючи розуміти себе, навчишся розуміти інших

Микита Ворчинський
Менеджер по роботі з персоналом, Infopulse
Микита Ворчинський
Менеджер по роботі з персоналом, Infopulse
Микита - досвідчений HR-менеджер, здатний знайти технічних професіоналів для великих замовників міжнародного рівня. Активно залучений у всі стадії процесу відбору персоналу: від попередніх переговорів до представлення кандидатів компанії й наступної взаємодії. Крім того, він успішно знаходить технічних фахівців з рідкісними компетенціями. Зараз Микита є ключовою контактною особою з підбору персоналу в проекті розробки ПЗ для великої європейської телекомунікаційної компанії, а також веде власний тренінг «Як знайти роботу фахівця рівня "Trainee/Junior ".

Натхнення - це швидко зроблений розрахунок

Олена Терзінова
Керівник команди рекрутингу, Infopulse
Олена Терзінова
Керівник команди рекрутингу, Infopulse
Більше 10 років досвіду підбору персоналу у великих компаніях IT і фінансового сектору. Максимальна кількість найнятих за рік людей - 1700. Зібрала з «нуля» одну з найкращих команд IT-рекрутерів. "Хочу, щоб кожен міг любити свою роботу, як я, а для цього її спочатку треба знайти і отримати», - впевнена Олена. Саме тому вона ділиться з розробниками-початківцями секретами проходження відборів в IT-компаніях і допомагає перетворити мрію про улюблену роботу на реальність.

We value character, we train skills

Олександр Курбатов
CEO Danavero Inc.
Олександр Курбатов
CEO Danavero Inc.
Більше 20 років вдосконалення внутрішніх ІТ-послуг в телекомунікаційній галузі для європейських і північноамериканських клієнтів, включаючи Україну, Швейцарію, США, Канаду та інші. Досвідчений менеджер вищого рівня, сертифікований product owner & scrum master, надихаючий лідер.

Олександр Якименко
Керівник тренінгового центру Sagittarius
Олександр Якименко
Керівник тренінгового центру Sagittarius
Більше п'яти років у ролі корпоративного тренера для найбільших фінансових установ України. Успішний досвід проведення прямих продажів у B2B, B2C сегментах. Олександр проводить тренінги з ораторського мистецтва, майстерності презентації, публічних виступів, вчить правильно визначати особисті і професійні цілі і досягати їх найбільш коротким і ефективним шляхом.

Хороші ідеї коштують дорого, але їх відсутність обходиться ще дорожче

Олександер Теодор Нарбут
Міжнародний консультант
Олександер Теодор Нарбут
Міжнародний консультант
Міжнародний консультант Олександер Нарбут працював як з великими компаніями, так і з державними структурами, керуючи науковими та освітніми проектами за участю країн Європи. У BIONIC University викладає курс з теорії розв'язання винахідницьких завдань (ТРВЗ). ТРВЗ – методика, яка допомагає знайти найкоротший шлях до ідеального рішенням, виконувати складні управлінські та технологічні завдання, розвивати нестандартне мислення.